Doorgaan naar inhoud

Leven als god in Frankrijk

  • Home
  • Frankrijk
  • Recepten
  • Homemade kruidenmixen
  • Sauzen en dressings
  • Boodschappenlijstje
  • Over
  • Home
  • Frankrijk
  • Recepten
  • Homemade kruidenmixen
  • Sauzen en dressings
  • Boodschappenlijstje
  • Over

Leven als god in Frankrijk

persoonlijk blog en recepten

Tags: mosterdsaus

1

Bijgerechten / Gezond eten / Recepten / vis

18 augustus 2020

Kabeljauw met mosterd saus

Vandaag hebben we tussen de middag geluncht. Dit doen we in Frankrijk steeds vaker omdat laat in de avond eten niet mijn ding is. Je gaat met een volle maag naar bed en dat...

Volg:

Recente berichten

  • Hartige taart met kip en srirachasaus
  • Wraps met Caesar salade
  • Rougail saucisse
  • Larsjes pot
  • Avocado bowl

Recente reacties

  • Hartige taart met kip en srirachasaus - Leven als god in Frankrijk op Hartige taart spinazie met brie
  • Hartige taart met kip en srirachasaus - Leven als god in Frankrijk op Pindakaas
  • Wraps met Caesar salade - Leven als god in Frankrijk op Wraps met côte de boeuf
  • Rougail saucisse - Leven als god in Frankrijk op Stoofschotel met pastinaak en rookworst
  • Larsjes pot - Leven als god in Frankrijk op Pindakaas

E-Book

La vie des saveurs
La vie des saveurs
La vie des saveurs

Leven als god in Frankrijk © 2026. Alle rechten voorbehouden.

Mogelijk gemaakt door  - Ontworpen met de Hueman thema