Doorgaan naar inhoud

Leven als god in Frankrijk

  • Home
  • Frankrijk
  • Recepten
  • Homemade kruidenmixen
  • Sauzen en dressings
  • Boodschappenlijstje
  • Over
  • Home
  • Frankrijk
  • Recepten
  • Homemade kruidenmixen
  • Sauzen en dressings
  • Boodschappenlijstje
  • Over

Leven als god in Frankrijk

persoonlijk blog en recepten

Tags: pruimen taart

0

Gebak / Nagerechten / Recepten

2 augustus 2020

Pruimentaart (tarte aux quetsches)

Na weken niet in de keuken te hebben gestaan heb ik weer tijd om iets te bakken. We zijn op ons tijdelijke adres in Frankrijk, Bonneuil-Matours. Al mijn keukenspullen zijn voor 3 maanden opgeslagen...

Volg:

Recente berichten

  • Baskische taart met banketbakkersroom
  • Gin ijs
  • Bolussen ijs
  • Verdwaalde spaghetti
  • Hartige taart met kip en srirachasaus

Recente reacties

  • Baskische taart met banketbakkersroom - Leven als god in Frankrijk op Galette des rois
  • Bolussen ijs - Leven als god in Frankrijk op Bolussen
  • Verdwaalde spaghetti - Leven als god in Frankrijk op Kokos tiramisu
  • Hartige taart met kip en srirachasaus - Leven als god in Frankrijk op Hartige taart spinazie met brie
  • Hartige taart met kip en srirachasaus - Leven als god in Frankrijk op Pindakaas

E-Book

La vie des saveurs
La vie des saveurs
La vie des saveurs

Leven als god in Frankrijk © 2026. Alle rechten voorbehouden.

Mogelijk gemaakt door  - Ontworpen met de Hueman thema