Snicker ontbijt

Ontbijten, ik doe dat meestal met espresso waar je wakker van word. 3 bakkies en dan geen koffie meer de rest van de dag. Mijn maag gaat anders protesteren.
Maar niet ontbijten is niet goed schijnt het. Ik ontbijt wel als ik een avond van te voren al oatmeal klaar maak. Vandaar dit Snicker ontbijt.
Ik ben gek op Snickers, geen Mars en geen Bounty, Snickers, daar kan je mij wakker voor maken. Je kunt ze zelf gezond maken, zie Homemade Snickers, suikerarm of je krijgt een bak vol met calorieën binnen Snickers cheesecake no-bake En al eerder maakte ik dit ontbijt Snicker havermout
Dit maal maakte ik een nieuwe favoriet als ontbijt, niet helemaal gezond, maar wel vegan te maken. En als je suikervrije karamel siroop gebruikt ook nog een gezonde versie.
Ik gebruikte sojaroom en homemade pindakaas voor dit ontbijt Pindakaas
En ik heb het mezelf makkelijk gemaakt en gebruikte 2 bio nagerechten van chocolade met hazelnoten.
Een avond van te voren maken, op de karamel pinda’s na, zodat het op kan stijven in de koelkast werkt het beste.

Snicker ontbijt
Ingrediënten
- 210 gram chocolade praline hazelnoot of gewoon chocolade pudding
- 90 gram room, ik had soja room
- 30 gram pindakaas
- 6.5 gram klopfix, in Frankrijk chantifix
- 40 gram ongezouten pinda's
- karamel siroop Ik had Monin die ik ook in mijn koffie gebruik
Instructies
- Verdeel de chocolade praline in 2 schaaltjes.210 gram chocolade praline hazelnoot of gewoon chocolade pudding
- Klop de room, pindakaas en klopfix zo stijf mogelijk.90 gram room, ik had soja room, 30 gram pindakaas, 6.5 gram klopfix, in Frankrijk chantifix
- Verdeel de room over de chocolade praline en zet de bakjes in de koelkast voor minimaal 6 uur.
- Als je wilt ontbijten doe je de pinda's met een flinke scheut karamel siroop in een pannetje en verwarm je dit. Zodat de siroop iets inkookt en de pinda's gaan plakken.40 gram ongezouten pinda's, karamel siroop
- Verdeel nu de pinda's over de schaaltjes en geniet.


Recente reacties